Výlet za tatínkem Cairem

se mým dětičkám moc líbil. Cairo má velikou zahradu, na kterou nás pustil a my tam mohli společně vše prozkoumat. Sníh máme všichni opravdu moooc rádi. Sestava nebyla úplně kompletní, protože polovina dětí již spokojeně bydlí v nových rodinách. Nicméně, smečka byla stejně početná - já, Cairo a z dětí Jackie, Primo, Ambi a Trip.

Páníček od Caira nelenil a fotil, takže se Vám díky tomu můžu opět pochlubit, jakého fešáka mi loni v létě vybrali. Není divu, že děcka rostou do krásy :-)

máma Týna *o*

Návštěva u tatínka Caira

/album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic14-jpg/ /album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic15-jpg/ /album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic16-jpg/ /album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic17-jpg/ /album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic18-jpg/ /album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic20-jpg/ /album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic19-jpg/ /album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic22-jpg/ /album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic23-jpg/ /album/navsteva-u-tatinka-caira/nemecky-vlci-spic24-jpg/