Návštěvní kniha

Datum 29.11.2009

Vložil I.P.

Titulek Nedělní vycházka

Odpovědět

je opravdu zmohla . Nepohne se ani packa . Vaše avizo bylo také perfektní . Živě jsem si je představovala , jak se kutálejí za Týnkou . Najednou viděli jiný svět , ale to se jim asi bude zdát v tom pelíšku dost těsno - i když .. není nad domov a plnou misku papání. Přeji Vám hezký první adventní večer . I.P.

Datum 01.12.2009

Vložil L.P.

Titulek Re: Nedělní vycházka

Odpovědět

Dekujieme za sympatie, prochazka byla kouzelna. Hlavne pro vsechny ty deti a jejich rodice, co se kolem nas za moment shromazdili. Stenatka se vylitala a po prichodu domu na tri hodinky padla :-) . Musime rychle zopakovat :-D, aby jsme se taky stacili vyspat.

Datum 20.11.2009

Vložil Irena Prátová

Titulek Opravdu rostou

Odpovědět

Dobrý večer , s úžasem se dívám na tu drobotinu . Je to k nevíře , co to dá práce . Jste v permanenci v krmení a převlékání . Je ale k závidění , že jste u toho . Jsou velmi šikovní , jak již vědí kam chodit na záchůdek , to určitě potěší .Díky za fotečky , samozřejmě , vyhledávám fenky , která je která , zatím z toho mám guláš , ale jsou všichni kouzelní . Mají i krásná jména . Moc Vás chválím a zdravím - I.P.

Datum 20.11.2009

Vložil teta týnčat

Titulek Re: Opravdu rostou

Odpovědět

Práce? To ne, spíše výsada :-) Máme problém se od nich odtrhnout a věnovat se i opravdové práci... Těšíme se z pokroků, které jsou vidět každý den. Opravdu všichni jsou moc šikovní a pomalu se začínají projevovat tak nějak za sebe, ale to ještě potrvá. Musíme si jich užívat teď, protože brzo už budeme chtít fotky my od Vás ;-) Je jasné, že nám budou hrozně chybět...
Děkujeme za pochvalu a především za zájem o štěnátka.

Datum 17.11.2009

Vložil Cairo Zimní sen

Titulek Dětičky

Odpovědět

Pes otec a páníčkové sledují psí dětičky chválí za web kameru.
Je vidět že je o dětičky výborně postaráno a pěkně rostou.

Datum 20.11.2009

Vložil teta týnčat

Titulek Re: Dětičky

Odpovědět

Děkujeme za uznání. Opravdu rostou do krásy a dělají nám velkou radost.

Datum 15.11.2009

Vložil Irena Prátová

Titulek web kamera

Odpovědět

Musím Vás pochválit za web kameru. Sice se mi podařilo odpoledne na malý okamžik vidět štěňátka, musela jsem pryč, ale moc se těším, až je budu moci vidět běžně. Teď právě tam nejsou, ale nevadí . Já i tak, každý den koukám na Vaše fotky. Moc se na fenečku těšíme, tak přeji štěňátkům i jejich mamince hodně zdraví a Vám trpělivost s ošetřováním, Irena Prátová

Datum 15.11.2009

Vložil L.P.

Titulek Re: web kamera

Odpovědět

Dobrý večer,
pochvala zahřála. Včera (dneska) jsem to ladil skoro do sedmi do rána. Má to ještě chybky, jako třeba teď, vzhledem k tomu, jak tomu nerozumím, jsem rád aspoň za toto. Pokusím se to vylepšit :-)