Týna alias Mia od Loviče

Jsem krásná, šikovná a moc chytrá ženská - jak svorně tvrdí mé okolí. Narodila jsem se na Apríl v roce 2005 a od té doby svědomitě držím laťku pošetilosti jak to jen jde. Když jsem byla malá, byla jsem hooodně rychlá, bylo mě všude plno, u ničeho jsem nechyběla a tak si doma mysleli, že zlobím. To jsem jenom projevovala radost z toho, že jsem. Časem jsem přistoupila na pravidla a naučila sa rozumnět co se po mně chce, protože mi došlo, že se to vyplácí :-)

Bydlím v bytě, takže hlídat moc nemusím, ale když jsme na výletě, jsem to právě já, kdo musí mít oči a uši všude. Jezdíme ven hodně často, takže se v galerii časem dovíte, kde všude jsem už byla. Jsem mimořádně fotogenická, takže můj book je již pěkně tlustý, heč.

Jako Mia od Loviče mám také svůj vlastní rodokmen. Sepsali to pro mně, abych nezapomněla na svou mamku, tátu, babičky, dědy... a tak.

Mám moc ráda dobré papu, cesty autem, dovádění ve sněhu, drbání na všechny způsoby a hlavně to, když jsme všichni pohromadě. Mám také hodně psích kamarádů a pár kluků v okolí, ze kterých se mi tají dech :)) Doma spím ráda u dveří - tak mám totiž perfektní přehled o všem, co se doma děje. Na noc zas ráda zalezu páničkovi pod postel, protože hrajeme soutěž v chrápání - zatim je to více méně remíza :-D

Momentálně zažívám úplně nový level bytí, protože jsem maminkou a to dá zabrat! Dětičky nám rostou před očima a má postava není co bývala, ale má to také spoustu výhod - třeba neustále plnou misku :-b Pániček říkal, že děcka půjdou do 2 měsíců ke svým vlastním páníčkům, tak si je zatim musím co nejvíc užít. Pořád je kontroluji, opečovávám, s čím mi hodně pomáhají i páničci.

...a jedna holka doma stejně zůstane ;-)

 Hodná, šikovná, krásná, poslušná, zvídavá, přispůsobivá, přátelská, a když je třeba srovnat nějakého drzého chlupáče také velmi odvážná a zdánlivě drsná - to jsem celá Já *o*